Master klase nardos.

 

IMG_1946lel8 jūlijā mūsu klubu apmeklēja nardu spēles meistars no Maskavas – Nadežda Zorina. Zorinas kundze novadīja dažas apmācošas sesijas. Audzēkņi saņēma padomus no meistara kā uzlabot savu spēles stratēģiju no taktiskās un stratēģiskās puses. Šobrīd tikai nedaudzi bērni mūsu klubā zina kā spēlēt nardi, ceram, ka pēc Zorinas kundzes apmeklējuma parādīsies vairāk šīs spēles cienītāju.

Intelektuālo galda spēļu klubs “LOĢIKA”, Olaine, Latvija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s